Të gjitha kategoritë

sparklers

9
Fishekzjarre 2021 fishekzjarre me xixa të veçanta në formë të veçantë për vitin e ri për ditëlindjen

Fishekzjarre 2021 fishekzjarre me xixa të veçanta në formë të veçantë për vitin e ri për ditëlindjen

Lloji: Fishekzjarr Sparkler
Numri i Modelit: QL123
Paketimi: 10/20/1
Description:6 7 8 10 12 14 18 28 36 inch cold flame Gold silver colored star heart tree Number shaped Sparklers
Efektet: e artë/argjend
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 12kg
CBM / CTN: 0.036m3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Tregu: Në të gjithë botën
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL123
Emri i artikullitNumber Color Sparklers
Paketim10 / 20 / 1
çmim 22 dollarë - 24.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product