Të gjitha kategoritë

sparklers

11
Furnizuesi i fishekzjarreve Fishekzjarret 7 "" Ditëlindja Gold Electric Sparklers

Furnizuesi i fishekzjarreve Fishekzjarret 7 "" Ditëlindja Gold Electric Sparklers

Lloji: Fishekzjarr Sparkler
Numri i Modelit: 0977
Paketimi: 10/100/10
Përshkrimi: xixëllinjë 7 "piroteknikë lodra fishekzjarre argjendi dore
Efektet: Argjend / ari
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 15 KG
CBM / CTN: 0.033m3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item No0977 
Emri i artikullitXixëllonët prej ari "
Madhësia e tubit7"8"10"12"14"18"28"36"
Paketim 10 / 100 / 10
çmim 18.99 dollarë - 24.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
treg SHBA dhe jug-lindje të azisë
SHTETET DHE JUGLINDJA E AZIS
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product