Të gjitha kategoritë

Raketa

08
Hotsale Tregu në Mbretërinë e Bashkuar dhe Tregu i SHBA Tregon Fishekzjarret me Raketa të Shfaqjes së Argjendtë të Argjendtë, duke thyer fishekzjarre të krizantemës

Hotsale Tregu në Mbretërinë e Bashkuar dhe Tregu i SHBA Tregon Fishekzjarret me Raketa të Shfaqjes së Argjendtë të Argjendtë, duke thyer fishekzjarre të krizantemës

Lloji: raketa
Numri i Modelit: QL-H33
Paketimi: 18/8
Efektet: PYONJE E KUQE DHE GJELBR / KRAKER
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 14 KG
CBM / CTN: 0.052m3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Rasti: Krishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-H33
Emri i artikullitRaketë e kombinuar 3.3 cm
Madhësia e tubitOD: 0.8INCH
Paketim18 / 8
çmim 38.88 dollarë - 49.8 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialTub letre
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Viti i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Pashkë, Promovime, Ngjarje Feje, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product