Të gjitha kategoritë

Ground & Spinner

2
W526 Butterflies Mid Spring

W526 Butterflies Mid Spring

Lloji: Fishekzjarr lodrash
Numri i Modelit: W526
Paketimi: 60/12
Përshkrimi: fishekzjarre lodër fluturat pranverore me madhësi të mesme
Efektet: Spinner i grupuar me zhurmë
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 7kg
CBM / CTN: 0.025 kbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoW526 
Emri i artikullitFluturat në mes të pranverës
Madhësia e tubit0.23 * 6cm
Paketim60 / 12
çmim 22 dollarë - 24.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialtub plastik
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Markën tuaj dhe dizajnin e etiketës
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product