Të gjitha kategoritë

Ground & Spinner

1
Lodra që ndryshon ngjyrën rrotulluese lodër ngjyra fishekzjarre lodër me shumicë e Krishtlindjeve fishekzjarre kineze

Lodra që ndryshon ngjyrën rrotulluese lodër ngjyra fishekzjarre lodër me shumicë e Krishtlindjeve fishekzjarre kineze

Lloji: Spinner tokësor
Numri i Modelit: 0947  
Paketimi: 200/1
Përshkrimi: Fishekzjarre me ngjyra dhe rrota rrotulluese rrotash
Efektet: Ndezje dhe tjerrje, Zakonisht ngjyra të ndryshme sipas kërkesave tuaja
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 6kg
CBM / CTN: 0.016 kbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoT7505
Emri i artikullitfishekzjarre me rrota për ndryshimin e ngjyrave 
Madhësia e tubit9 8.8 * * 1CM
Paketim72 / 1
çmim negociojë
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialletër plastike
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Markën tuaj dhe dizajnin e etiketës
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product