Të gjitha kategoritë

Ground & Spinner

10
0901 Fishekzjarret me Lule të Lulëzimit të Ground Me Spinner Për Fëmijët formojnë Liuyang

0901 Fishekzjarret me Lule të Lulëzimit të Ground Me Spinner Për Fëmijët formojnë Liuyang

Lloji: Spinner tokësor
Numri i Modelit: 0947  
Paketimi: 200/1
Përshkrimi: Fishekzjarre me ngjyra dhe rrota rrotulluese rrotash
Efektet: Ndezje dhe tjerrje, Zakonisht ngjyra të ndryshme sipas kërkesave tuaja
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 6kg
CBM / CTN: 0.016 kbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item No0901
Emri i artikullit Lule e lulëzuar në tokë
Madhësia e tubit9 8.8 * * 1CM
Paketim100 / 50
çmim negociojë
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialtub plastik
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Markën tuaj dhe dizajnin e etiketës
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product