Të gjitha kategoritë

Ground & Spinner

6
0439 Fishekzjarre Bumble Bee

0439 Fishekzjarre Bumble Bee

Lloji: Spinner terren
Numri i Modelit: 0439
Paketimi: 300/12
Përshkrimi: Fishekzjarret 0439-Bumble Bee Ground Spinner dhe Lodrat e Vogla
Efektet: Spinner tokësor dhe helikopter
GW: 10 KG
CBM / CTN: 0.053m3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë
Tregu: në të gjithë botën

HETIM
Detajet Shpejta
Item No0439
Emri i artikullitFishekzjarre Bumble Bee
Paketim300 / 12
çmim $ 42- & 56
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialTub letre
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Pashkë,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Markën tuaj dhe dizajnin e etiketës
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product