Të gjitha kategoritë

Fountains

08
Fishekzjarret e Krishtlindjeve dhe të dasmave pesëfishojnë shatërvanin me ngjyra në furnizuesin e Kinës

Fishekzjarret e Krishtlindjeve dhe të dasmave pesëfishojnë shatërvanin me ngjyra në furnizuesin e Kinës

Lloji: Fishekzjarr lodrash
Numri i Modelit: 4014
Paketimi: 20/20/10
Description: Excellent quality Fivefold Color Cracker Ball 8 inch conic fountain
Effects:RED AND GREEN STARS SPURS FROM THE GUN TUBE.
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 13kg
CBM / CTN: 0.03 kbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item No4014
Emri i artikullit Fivefold Color Cracker Ball
Madhësia e tubit1x4.5cm
Paketim20 / 20 / 10
çmim 22 dollarë - 27.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialtub letër 
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product