Të gjitha kategoritë

Fountains

03
Fishekzjarre të bukur burim lulesh fluturash për Krishtlindje dhe tëharrje nga liuyang porcelani

Fishekzjarre të bukur burim lulesh fluturash për Krishtlindje dhe tëharrje nga liuyang porcelani

Lloji: Fontana
Numri i Modelit: 0833A
Paketimi: 36/4
Përshkrimi: Burime fishekzjarresh me flutura të jashtme dhe piro të jashtme me shumicë të konsumit Liuyang, piro
Efektet: Lëshojnë shkëndija të gjalla
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 18kg
CBM / CTN: 0.059M3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item No0833A
Emri i artikullitBurim lulesh fluture 
Masat145xØ58mm
Paketim36 / 4
çmim 25.3 dollarë - 36.5 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialtub letër 
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product