Të gjitha kategoritë

Fishekzjarret e flakës

2
Cilësi e lartë çmim i mirë 2m20s 3m30s argjend i artë font burim i ftohtë pyro piroteknik fishekzjarre shtëpie

Cilësi e lartë çmim i mirë 2m20s 3m30s argjend i artë font burim i ftohtë pyro piroteknik fishekzjarre shtëpie

Lloji: Flaka e Ftohtë
Numri i Modelit: QL-L330
Paketimi: 20/6
Përshkrimi: Ditëlindja dhe Dasma dhe Fishekzjarret e Sigurta të Argjendit Faza Konike 2m 20s
Efektet: Ari ose argjendi pa duhan dhe pa aromë / aromë
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 18kg
CBM / CTN: 0.046M3cbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: i brendshëm
port : Shanghai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-L330 
Emri i artikullitShatërvani prej argjendi konik 2m 20s
Masat2M 
Paketim20 / 6
çmim 28.88 dollarë - 34.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialKimik
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product