Të gjitha kategoritë

Fishekzjarret e flakës

4
1.4G fishekzjarre kineze Rast zjarri Trekëndësh Dasma për festime brenda ose në natyrë ngjarje të mëdha dhe lumturi të partisë

1.4G fishekzjarre kineze Rast zjarri Trekëndësh Dasma për festime brenda ose në natyrë ngjarje të mëdha dhe lumturi të partisë

Lloji: fishekzjarre skenike
Numri i Modelit: QL-L3
Paketimi: 20/1
Description:Wholesale stage show silver triangle rotating wheel fireworks
Efektet: fishekzjarre rrotulluese
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 18kg
CBM / CTN: 0.046M3cbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: Shfaqja profesionale e shfaqjes së Fishekzjarreve
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-L3
Emri i artikullit1m 30s Triangle Wheel Silver
Masat1M 
Paketim20 / 1
çmim 28.88 dollarë - 54.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialKimik
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product