Të gjitha kategoritë

Fishekzjarret e flakës

8
Fishekzjarre argjendi në skenë 2m 30s fishekzjarre skenë me ngjyrë të kuqe, jeshile, blu, të verdhë

Fishekzjarre argjendi në skenë 2m 30s fishekzjarre skenë me ngjyrë të kuqe, jeshile, blu, të verdhë

Lloji: Flaka e Ftohtë
Numri i Modelit: QL-L220
Paketimi: 48/5
Përshkrimi: Fishekzjarre shtëpie me skenë të ftohtë 2M-20S SILVER (OD: 3.7XH: 10CM) burime LIUYANG PARTY
Efektet: FRANG E KAFTS S G ART W PA DUHAN
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 16kg
CBM / CTN: 0.046M3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: i brendshëm dhe i jashtëm
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-L220
Emri i artikullit Burim argjendi i skenës 2m 20s
Masat3.7X10CM
Paketim48 / 5
çmim 145 dollarë - 150 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialKimik
MoqKartona 50
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product