Të gjitha kategoritë

Fishekzjarret e flakës

9
Cake Ditelindje Fishekzjarre Ditelindje 10 12 15 18cm Klub Nate Champagne Cold Fountains Fishekzjarre Ditëlindja Tortë Krishtlindjes Qirinj

Cake Ditelindje Fishekzjarre Ditelindje 10 12 15 18cm Klub Nate Champagne Cold Fountains Fishekzjarre Ditëlindja Tortë Krishtlindjes Qirinj

Lloji: Flaka e Ftohtë
Numri i Modelit: QL-L2060
Paketimi: 100/6
Përshkrimi: Fishekzjarre shtëpie akulli të brendshme 20cm 60 sekonda për festa dhe dasmë / Cake Ditëlindje Sparkler Hot Shitje
Efektet: Ari apo argjendi PA PIJE DHE ERA
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 16kg
CBM / CTN: 0.048M3cbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-L2060
Emri i artikullitQirinj ëmbëlsirash për ditëlindje 20 cm 60 
Masat20cm
Paketim100 / 6
çmim 75 dollarë - 79.98 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialKimik
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product