Të gjitha kategoritë

Fishekzjarret

8
fishekzjarre krisëse zjarri marka fishekzjarr

fishekzjarre krisëse zjarri marka fishekzjarr

Lloji: Firecracker & Fishekzjarret

Model Number :K0201

Efektet: zhurmë (raport)

Dimensioni / GW: 0.048 M3 / 26KG

Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)

Emri i markës: fishekzjarre ql

rasti: në natyrë

paketimi: 60/60/10

Rasti: Krishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa, Halloween,

Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoK0201 match cracker 
Emri i artikullitMatch cracker fireworks K0201
Paketim48/10/60 or 24/10/60
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialTub letre
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni në muaj
rastViti i Ri Kinez dhe Krishtlindjet,  Dasma, Festa, Halloween, Pashkë, Promovime, Ngjarje Feje, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
CertifikimTESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

1. ne jemi një dizajner profesional dhe prodhues i fishekzjarreve.
2. ne kemi qenë në biznesin e fishekzjarreve për më shumë se 10 vjet, dhe ne mund të sigurojmë të gjitha llojet e mbështetjeve të industrisë së fishekzjarreve për klientët e gjithë botës.
3. ne mund të projektojmë dhe prodhojmë fishekzjarre sipas kërkesës së veçantë të klientit.
4. ne u japim klientëve një çmim konkurrues, me cilësi të lartë të ofrimit të shpejtë.
5. ofrojmë shërbimin më të mirë për të gjithë klientët.

HETIM
Faqet Product