Të gjitha kategoritë

Afisho guaska

3
Dasma Festimet e Vitit të Ri Shfaqni fishekzjarret e konsumatorit në natyrë DISPLAY SHELL Rasti Të gjithë

Dasma Festimet e Vitit të Ri Shfaqni fishekzjarret e konsumatorit në natyrë DISPLAY SHELL Rasti Të gjithë

Lloji: Predhat e ekranit
Model Number:QL2.QL2.5.QL3.QL4. QL5.QL6.QL8.QL10
Paketimi: 120/12
Përshkrimi: 3 "/ 4" / 5 "/ 6" / 7 "/ 8" / 10 "Shellë Ekrani 1.3G Fishekzjarre Profesionale UN0335 Fuegos i Fuqishëm Artificiales Festimi i Ngjarjeve të Mëdha Festimi
Efektet: T M PIXRZIERA: PJONY, SHQIPRI, VALA, STROB,, KRIJ, BROKAD, DHE EFEKTE TJERA TEC VEÇANTA.
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW,CBM/CTN:3""(0.052M3/22KG),4""(0.049M3/18KG),5""(0.046M3/17KG),6""(0.048M3/),7""(0.046M3/16KG),8""(0.048M3/16KG),10""(0.047M3/20KG)
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Rasti: Krishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL2
Emri i artikullitAfisho guaska
Madhësia e tubit2 "3" 4 "5" 6 "7" 8 "9" 10 "
Paketim120/1 72/1" 36/1" 24/1" 10/1" 8/1" 4/1" 2/1" 
çmim $ 75- & 95
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialTub letre .pluhur
MoqKartona 50
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Viti i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Pashkë, Promovime, Ngjarje Feje, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product