Të gjitha kategoritë

Afisho guaska

2
Lumturi tuba llaçi fishekzjarresh profesional me lesh xhami me cilësi të mirë 1.92 "inç për shfaqjen e fishekzjarreve për Krishtlindje Artillery Shell

Lumturi tuba llaçi fishekzjarresh profesional me lesh xhami me cilësi të mirë 1.92 "inç për shfaqjen e fishekzjarreve për Krishtlindje Artillery Shell

Lloji: Predhat e ekranit
Numri i Modelit: QL2-A .QL2.5-A .QL3-A.QL4-A. QL5-A.QL6-A.
Paketimi: 120/12
Përshkrimi: 2. "/ 3" / 4 "/ 5" / 6 "Cilindër me Kikirikë të Cilindrit 1.3G UN0335 Fishekzjarre Profesionale
Efektet: T M PIXRZIERA: PJONY, SHQIPRI, VALA, STROB,, KRIJ, BROKAD, DHE EFEKTE TJERA TEC VEÇANTA.
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW,CBM/CTN:2.5"0.052M3/24KG,3"0.055M3/26KG,4"0.049M3/1KG,5"0.051M3/20KG,6"0.046M3/18KG
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Rasti: Krishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL2-A
Emri i artikullitCilindri Shell 2 "TO 6"
Madhësia e tubit2 "3" 4 "5" 6 " 
Paketim120/1 72/1" 36/1" 24/1" 10/1" 
çmim $ 85-$ 95
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialTub letre .pluhur
MoqKartona 50
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product