Të gjitha kategoritë

ëmbëlsira

05
Fishekzjarre me parashutë me ngjyra me cilësi të lartë / fishekzjarre ditore / fishekzjarre dhe

Fishekzjarre me parashutë me ngjyra me cilësi të lartë / fishekzjarre ditore / fishekzjarre dhe

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoT5507
Emri i artikullitParachutes Fireworks
Paketim24 / 1
çmim $ 22- & 38
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialTub letre
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Viti i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Pashkë, Promovime, Ngjarje Feje, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Tregane e mbane botes
Avantazh

Lloji: ëmbëlsira
Numri i Modelit: T5507
Paketimi: 24/1
Item Name:Parachutes Fireworks
Efektet: shumëngjyrësh, kliko në video
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 20 KG
CBM / CTN: 0.047M3
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Rasti: Krishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa, Halloween, Ngjarje Sportive, festime të tjera, etj.
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Faqet Product