Të gjitha kategoritë

Artileri Shell

4
Shitet fishekzjarre me një goditje të vetme 1.5 1.75 inç Artillery Shells

Shitet fishekzjarre me një goditje të vetme 1.5 1.75 inç Artillery Shells

Lloji: Artileri Shell
Numri i Modelit: QL-X1753
Paketimi: 12/6
Description:1.75''inch shot triple break artillery fireworks shells for sale
Effects:6 Triple-break shells in a PVC pack. Great effects and nice boom.
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 16kg
CBM / CTN: 0.121 kbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
portShanghai/Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-X1753
Emri i artikullit1.75" Triple Breaks Artillery Shell
Madhësia e tubit1-2/5"*3/5"*16-7/10" (inch)  
Paketim12 / 6
çmim 22.8 dollarë - 47.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialChemical and paper tube 
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product