Të gjitha kategoritë

Artileri Shell

5
Predha artilerie të dyfishta të ripërtëritshme Fishekzjarre të reja Kuti pune zjarri ajrore për w1.75 "guaskë me fishkëllimë me shumicë nga liuyang Raste Të Gjitha Rasteve

Predha artilerie të dyfishta të ripërtëritshme Fishekzjarre të reja Kuti pune zjarri ajrore për w1.75 "guaskë me fishkëllimë me shumicë nga liuyang Raste Të Gjitha Rasteve

Lloji: Artileri Shell
Numri i Modelit: QL-X1752
Paketimi: 12/6
Përshkrimi: predha fishekzjarresh me bomba të dyfishta nga produkte klasike të Kinës për shitje me shumicë
Efektet: Dalja e Argjendtë, e Artë, e Kuqe, e Verdhë, e Gjelbër, e Purpurt
Emri i markës: fishekzjarre ql
GW: 16kg
CBM / CTN: 0.048M3cbm
Vendi i origjinës: Liuyang, Kinë (kontinent)
Detajet e Paketimit: kuti kartoni standarde e eksportit
Vendi i shfaqjes: në natyrë
porti: Shangai / Beihai
Avantazhi: Shitje e drejtpërdrejtë, e drejtpërdrejtë në fabrikë me cilësi të lartë dhe çmim të lirë

HETIM
Detajet Shpejta
Item NoQL-X1752
Emri i artikullit1.75 "Pushime të Dyfishta Artilerie Shell
Madhësia e tubit1.75 "
Paketim12 / 6
çmim 22.88 dollarë - 37.88 dollarë / kuti kartoni 
Klasa e rrezikut1.4G UN0336
detajet e paketimit Paketimi i Eksportit Stardand Ose i Përshtatur
materialKimik
MoqKartona 100
Koha e dorëzimit30-45 ditë pas marrjes së depozitës.
Kushtet e pagesësT / T, D / P & L / C
Furnizoni Ablitiy5000 kuti kartoni / kuti kartoni në muaj
rastKrishtlindje, Vit i Ri, Dasma, Festa,  festime të tjera, etj.
Cilësia:TESTI CIQ, ISO9001: 2000
Avantazh

Përgjigje të shpejtë, mund të kontaktoni me ne në çdo kohë 24 orë
- Kontrolloni cilësinë e çdo procesi nga i gjithë procesi produktiv
- Prodhuesi profesional i fishekzjarreve, ka më shumë se 10 ekipe teknike me përvojë
- Zhvillimi i shpejtë i produkteve të reja
- Porosi e vogël e pranuar (normalisht porosia minimale çdo lloj është 50 kartonë), por ne mund të diskutojmë nëse kemi porosi të mëdha së bashku.
- Shërbim i garantuar dhe i menduar me cilësi pas shitjes
cfare mund te bejme per ty?
1. Marka juaj dhe dizajni i etiketës,
2. Kërkesa juaj e veçantë e efektit,
3. Transporti juaj në portin e destinacionit,
4. Kontrolli i cilësisë së mallrave tuaj,

HETIM
Faqet Product