сите категории

Искра

5
0981 Morning Glories HAND држете блескав огномет за големопродажба_Бажни пламени светки повод Божиќ

0981 Morning Glories HAND држете блескав огномет за големопродажба_Бажни пламени светки повод Божиќ

Тип: Искра
Број на модел: P009
Пакување: 60/4/25
Опис: Сјај на сјајот на зајдисонце со најпродавани огномети за играчки на големо
Ефекти: црвено зелена жолта боја
Име на бренд: огномет ql
GW: 11 кг
CBM / CTN: 0.045м3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕP009
Точка имеШарена искра на зајдисонце 
Големина на цевкаОД: 0.4 см * 30 см
Пакување60 / 4 / 25
цена 22 УСД - 24.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот