сите категории

Искра

1
2021 среќен огномет специјален огномет за божиќни бомби

2021 среќен огномет специјален огномет за божиќни бомби

Тип: Огномет од играчки
Број на модел: A2000
Пакување: 40/50/40
Description:A2000 Colitas All Happy match cracker Toy fireworks firecracker
Ефекти: КРАКЕРИ
Име на бренд: огномет ql
GW: 12 кг
CBM / CTN: 0.036м3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Пазар: Во целиот свет
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ A2000 
Точка име Colitas Cracker
Големина на цевка 0.23 * 6cm
Пакување 40 / 50 / 40
цена  22 УСД - 24.88 УСД / картон 
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Божиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот