сите категории

Искра

4
Liuyang големо Производител Партија за пиротехника Огномет светкав 12 инчи

Liuyang големо Производител Партија за пиротехника Огномет светкав 12 инчи

Тип: Огномет од играчки
Број на модел: 0981
Пакување: 15/24/6
Опис: 0981 Искори за рачни утрински слави 1.4G UN0336 за деца
Ефекти: ЦРВЕНА ЗЕЛЕНА ELLЕЛТА
Име на бренд: огномет ql
GW: 16KGCBM / CTN: 0.066 М3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ0981 
Точка имеУтрински слава  Искра 
Пакување15 / 24 / 6
цена 18.99 УСД - 24.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
пазарот САД и југоисточно од Азија
САД и Јужниот исток на Азија
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот