сите категории

Ракетите

09
Висок квалитет на отворено Happy Boom SKY, голем пакет асортиман Ракетни огномети

Висок квалитет на отворено Happy Boom SKY, голем пакет асортиман Ракетни огномети

Type:rockets fireworks
Model Number:QL-H38
Пакување: 30/4
Effects:peony gliterring whistle bang fireworks
Име на бренд: огномет ql
GW: 16 кг
CBM / CTN: 0.029м3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Повод: Божиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Спортски настани, други прослави, итн.
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ QL-H38
Точка име 3.8cm Rocket Fiireworks
Големина на цевка 400 100 * * 16mm
Пакување 30 / 4
цена  $45.88 - $50.88/carton
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал пластична цевка
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Божиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот