сите категории

Земја и спинер

4
W526B мали пролетни пеперутки

W526B мали пролетни пеперутки

Тип: Огномет од играчки
Број на модел: W526B
Пакување: 24/10/12
Description:Small spring butterfly consumer toy fireworks for kids
Ефекти: Групен спинер со тресок
Име на бренд: огномет ql
GW: 10 кг
CBM/CTN:0.065M3.
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ W526B
Точка име Small Spring Butterflies
Големина на цевка 0.9 * 3.5cm
Пакување 24 / 10 / 12
цена  22 УСД - 24.88 УСД / картон 
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал пластична цевка
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Божиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот