сите категории

Земја и спинер

1
W526A Големи пролетни пеперутки

W526A Големи пролетни пеперутки

Тип: Огномет од играчки
Број на модел: W526A
Пакување: 36/6
Description:Flyig butterflies firework welcome spring Small/Middle/Big size Toys novelty Fireworks for sale for children
Effects:Groud spinner with bang
Име на бренд: огномет ql
GW: 13 кг
CBM / CTN: 0.07cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ W526A
Точка име  Big Spring Butterflies
Големина на цевка 0.23 * 6cm
Пакување 36 / 6
цена  22 УСД - 24.88 УСД / картон 
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал пластична цевка
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Божиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1.Your own brand and label design
2. Вашето посебно барање за ефект,
3.Your transportation to destination port
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот