сите категории

Земја и спинер

3
W504 мал огномет за сончоглед

W504 мал огномет за сончоглед

Тип: Огномет од играчки
Број на модел: W504
Пакување: 24/10/12
Опис: Пеперутки пеперутки огномет добредојдени пролет Мала/средна/голема големина Играчки новина Огномет за продажба за деца
Ефекти: Групен спинер со тресок
Име на бренд: огномет ql
GW: 10 кг
CBM / CTN: 0.0621cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕW504
Точка имеМал огномет од сончев цвет
Големина на цевка0.23 * 6cm
Пакување24 / 10 / 12
цена 22 УСД - 24.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалпластична цевка
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот