сите категории

Земја и спинер

8
Огномет за летање со играчки од земја и авион за прослава

Огномет за летање со играчки од земја и авион за прослава

Type:Ground spinner
Број на модел: 0439
Пакување: 300/12
Description:0439-Bumble Bee Ground Spinner and Small Toy Fireworks
Effects:Ground spinner and helicopter
GW: 10 кг
CBM / CTN: 0.053м3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена
Market:all over the world

Испраќам барање
Основни детали

36-2

Точка НЕ W522
Точка име night flying plane fireworks
Пакување 60 / 1
цена  фабричка цена 
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал Цевка за хартија
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Christmas, New Year, Weddings, Parties, Halloween, Easter,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот