сите категории

Фонтани

07
Конусна фонтана Лиуанг Фабрика Трговија на големо со свадба Новогодишни прослави Роденденска забава отворен огномет за потрошувачи

Конусна фонтана Лиуанг Фабрика Трговија на големо со свадба Новогодишни прослави Роденденска забава отворен огномет за потрошувачи

Тип: Огномет од фонтана
Број на модел: T1517
Пакување: 24/6
Опис: НОВ 6" Конусна фонтана огномет се продава на цела
Ефекти: блескаво/свирче/крцкање
Име на бренд: огномет ql
GW: 20 кг
CBM / CTN: 0.0726cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕT1517
Точка име 6" Конусна фонтана 
Големина на цевка6"
Пакување24 / 6
цена 22 УСД - 27.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалхартија цевка 
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот