сите категории

Огномет од пламен

5
Hotешка продажба3m 30s 4m40s 5m 60s Затворен ладен пиро огномет за свадба фаза водопад водопад огномет Повод свадба

Hotешка продажба3m 30s 4m40s 5m 60s Затворен ладен пиро огномет за свадба фаза водопад водопад огномет Повод свадба

Вид: ладен пламен
Број на модел: QL-LC
Пакување: 8/30
Опис: 5M 45S Сребрена Безсмирена Безсмирена надворешна мраз сцена Голема забава водопад
Ефекти: 45С 5М СРЕБРЕН ФУНТАН
Име на бренд: огномет ql
GW: 20 кг
CBM / CTN: 0.066 М3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: внатрешно и надворешно
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL-LC
Точка име5М 45С сцена  Водопад
големина30MM
Пакување8 / 30
цена 108 УСД - 112 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХемиски
MOQ50 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот