сите категории

Огномет од пламен

2
Висококвалитетна добра цена 2m20s 3m30s сребрена златна сцена фонтана ладен пиро пиротехнички затворен огномет

Висококвалитетна добра цена 2m20s 3m30s сребрена златна сцена фонтана ладен пиро пиротехнички затворен огномет

Вид: ладен пламен
Број на модел: QL-L330
Пакување: 20/6
Опис: 2м 20-тина сцена Конусна сребрена фонтана роденден и свадба и безбеден огномет
Ефекти: ЗЛАТЕН ИЛИ СРЕБРЕН БЕЗ ПУШЕЕ И МИРЕЕ / ПРОМЕР
Име на бренд: огномет ql
GW: 18 кг
CBM / CTN: 0.046M3cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: затворен
пристаниште : Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL-L330 
Точка имеСребрена фонтана со конусна сцена од 2м 20-ти
големина2M 
Пакување20 / 6
цена 28.88 УСД - 34.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХемиски
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот