сите категории

Огномет од пламен

4
1.4G кинески огномет Огнено тркало пригоден свадбен триаголник за внатрешна или надворешна прослава големи настани и забава за забава

1.4G кинески огномет Огнено тркало пригоден свадбен триаголник за внатрешна или надворешна прослава големи настани и забава за забава

Type:stage fireworks
Model Number:QL-L3
Пакување: 20/1
Description:Wholesale stage show silver triangle rotating wheel fireworks
Effects:rotating wheel fireworks
Име на бренд: огномет ql
GW: 18 кг
CBM / CTN: 0.046M3cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Display place:Professional Fireworks display show
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ QL-L3
Точка име 1m 30s Triangle Wheel Silver
големина 1M 
Пакување 20 / 1
цена  28.88 УСД - 54.88 УСД / картон 
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал Хемиски
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Божиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот