сите категории

Огномет од пламен

8
Сценски сребрен огномет 2m 30s црвен, зелен, син, жолт .сребрена боја сценовен огномет

Сценски сребрен огномет 2m 30s црвен, зелен, син, жолт .сребрена боја сценовен огномет

Вид: ладен пламен
Број на модел: QL-L220
Пакување: 48/5
Description:2M-20S SILVER cold stage indoor fireworks (OD:3.7XH:10CM) LIUYANG PARTY fountains
Effects: FRAGRANCE GOLDEN FOUNTAIN WITHOUT SMOKE
Име на бренд: огномет ql
GW: 16 кг
CBM / CTN: 0.046 М3
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: внатрешно и надворешно
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ QL-L220
Точка име  2m 20s Stage Silver Fountain
големина 3.7X10CM
Пакување 48 / 5
цена  145 УСД - 150 УСД / картон 
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал Хемиски
MOQ 50 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Божиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет: ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот