сите категории

Петарди

6
топла продажба K0201-100 голема трескавица фабрички натпревар висококвалитетен огномет-огномет фабрика

топла продажба K0201-100 голема трескавица фабрички натпревар висококвалитетен огномет-огномет фабрика

Тип: Петарда и огномет

Model Number:K0201-100

Effects:fuse with bang

Димензија / GW: 0.048M3 / 26KG

Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)

Име на бренд: огномет ql

повод: на отворено

пакување: 20/50/10

Повод: Божиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките,

Спортски настани, други прослави, итн.

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ K02021-100
Точка име  1#Mighty Cracker 
Големина на цевка 450 * 18MM
Пакување 100 / 100
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал Цевка за хартија
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картон / картони месечно
Прилика Кинески Нова Година и Божиќ,  Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Велигден, Промоции, Религиозни настани, Спортски настани, други прослави итн.
сертификација СЕ сертификатот е достапен за европскиот пазар, EX БР. Јужна Америка, Југоисточна Азија.
Предност

1. ние сме професионален дизајнер и производител на огномет.
2. ние бевме во деловна активност со огномет повеќе од 10 години и можеме да ги снабдуваме сите видови на поддршка на индустријата за огномет на клиентите во целиот свет.
3. можеме да дизајнираме и произведуваме огномет според посебното барање на клиентот.
4. ние им даваме на клиентите конкурентна цена-брза испорака со врвен квалитет.
5. ние обезбедуваме најдобра услуга за сите клиенти.

Испраќам барање
поврзани со производот