сите категории

Петарди

Ефтина цена Hotешка продажба на удирања огномет од крекери од натпревар од Liuyang1

Ефтина цена Hotешка продажба на удирања огномет од крекери од натпревар од Liuyang1

Тип: Петарда и огномет

Број на модел: K0201

Ефекти: тресок (извештај)

Димензија / GW: 0.048M3 / 26KG

Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)

Име на бренд: огномет ql

повод: на отворено

packing:48/10/60   24/10/60

Повод: Божиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките,

Спортски настани, други прослави, итн.

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕ K0201
Точка име Factory outlet happiness banger daytime K0201 match Cracker fireworks
Големина на цевка 450 * 18MM
Пакување 48/10/60 or 24/10/60
Класа на опасност 1.4G UN0336
детали за пакување  Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјал Цевка за хартија
MOQ 100 картони
Време на испорака 30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќање Т / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy 5000 картони месечно
Прилика Кинески Нова Година и Божиќ,  Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Велигден, Промоции, Религиозни настани, Спортски настани, други прослави итн.
сертификација СЕ сертификатот е достапен за европскиот пазар, EX БР. Јужна Америка, Југоисточна Азија.
Предност

1. ние сме професионален дизајнер и производител на огномет.
2. ние бевме во деловна активност со огномет повеќе од 10 години и можеме да ги снабдуваме сите видови на поддршка на индустријата за огномет на клиентите во целиот свет.
3. можеме да дизајнираме и произведуваме огномет според посебното барање на клиентот.
4. ние им даваме на клиентите конкурентна цена-брза испорака со врвен квалитет.
5. ние обезбедуваме најдобра услуга за сите клиенти.

Испраќам барање
поврзани со производот