сите категории

Петарди

4
Фабрика 2021 Евтин огномет Цена K0201 1 # 1S Еден тресне удар со удари со играчки Огномет

Фабрика 2021 Евтин огномет Цена K0201 1 # 1S Еден тресне удар со удари со играчки Огномет

Тип: Петарда и огномет

Број на модел: K0201-1s

Ефекти: едно треснење со чад во боја

Димензија / GW: 0.048M3 / 26KG

Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)

Име на бренд: огномет ql

повод: на отворено

пакување: 20/50/10

Повод: Божиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките,

Спортски настани, други прослави, итн.

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕK0201-1-ти
Точка име1# Catch Cracker 1 Bangs with Smoke
Големина на цевка450 * 18MM
Пакување100 / 20 / 20
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалЦевка за хартија
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Велигден, Промоции, Религиозни настани, Спортски настани, други прослави итн.
сертификацијаСЕ сертификатот е достапен за европскиот пазар, EX БР.
Предност

1. ние сме професионален дизајнер и производител на огномет.
2. ние бевме во деловна активност со огномет повеќе од 10 години и можеме да ги снабдуваме сите видови на поддршка на индустријата за огномет на клиентите во целиот свет.
3. можеме да дизајнираме и произведуваме огномет според посебното барање на клиентот.
4. ние им даваме на клиентите конкурентна цена-брза испорака со врвен квалитет.
5. ние обезбедуваме најдобра услуга за сите клиенти.

Испраќам барање
поврзани со производот