сите категории

Прикажи школки

3
Свадбени новогодишни прослави Прикажете огномет за потрошувачи на отворено ПРИКАУВАЕ ШЕЛА Повод Сите

Свадбени новогодишни прослави Прикажете огномет за потрошувачи на отворено ПРИКАУВАЕ ШЕЛА Повод Сите

Тип: Школки за прикажување
Model Number:QL2.QL2.5.QL3.QL4. QL5.QL6.QL8.QL10
Пакување: 120/12
Опис: 3 "/ 4" / 5 "/ 6" / 7 "/ 8" / 10 "Школки за прикажување 1.3G Професионален огномет UN0335 Моќен Fuegos Artificiales Голема манифестација Прослава
Ефекти: СМЕШЕН: ПЕОН, ВРИ, Бран, СТРОБ, КРИ, БРОКАД И ДРУГИ СПЕЦИЈАЛНИ ЕФЕКТИ.
Име на бренд: огномет ql
GW,CBM/CTN:3""(0.052M3/22KG),4""(0.049M3/18KG),5""(0.046M3/17KG),6""(0.048M3/),7""(0.046M3/16KG),8""(0.048M3/16KG),10""(0.047M3/20KG)
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Повод: Божиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Спортски настани, други прослави, итн.
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL2
Точка имеПрикажи школки
Големина на цевка2 "3" 4 "5" 6 "7" 8 "9" 10 "
Пакување120/1 72/1" 36/1" 24/1" 10/1" 8/1" 4/1" 2/1" 
цена 75- и 95 долари
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХартиена цевка .прав
MOQ50 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Велигден, Промоции, Религиозни настани, Спортски настани, други прослави итн.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот