сите категории

Прикажи школки

2
Среќа со добар квалитет 1.92 "инчи професионални фиберглас минофрлачки цевки за изложба на огномет за БожиќArtillery Shell

Среќа со добар квалитет 1.92 "инчи професионални фиберглас минофрлачки цевки за изложба на огномет за БожиќArtillery Shell

Тип: Школки за прикажување
Број на модел:QL2-A .QL2.5-A .QL3-A.QL4-A. QL5-A.QL6-A.
Пакување: 120/12
Опис:2"/3"/4"/5"/6" дисплеј цилиндрични школки од кикиритки 1.3G UN0335 Professional Fireworks
Ефекти: СМЕШЕН: ПЕОН, ВРИ, Бран, СТРОБ, КРИ, БРОКАД И ДРУГИ СПЕЦИЈАЛНИ ЕФЕКТИ.
Име на бренд: огномет ql
GW,CBM/CTN:2.5"0.052M3/24KG,3"0.055M3/26KG,4"0.049M3/1KG,5"0.051M3/20KG,6"0.046M3/18KG
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Повод: Божиќ, Нова Година, Свадби, забави, Ноќ на вештерките, Спортски настани, други прослави, итн.
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL2-A
Точка имеЦилиндарска обвивка од 2" ДО 6".
Големина на цевка2 "3" 4 "5" 6 " 
Пакување120/1 72/1" 36/1" 24/1" 10/1" 
цена $ 85-$ 95
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХартиена цевка .прав
MOQ50 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот