сите категории

Артилерија Шел

46-6
Се продава огномет од артилериска граната 2.0 "со фабрички цени / воздушни огномети со запалени топки

Се продава огномет од артилериска граната 2.0 "со фабрички цени / воздушни огномети со запалени топки

Тип: Артилериска школка
Број на модел: QL-X20
Пакување: 2 "
Опис: големопродажба 1.4 G 2 инчи луд бомбардер Артилерија гранатира огномет
Ефекти: мини и крцкање, шарен пион
Име на бренд: огномет ql
GW: 18 кг
CBM / CTN: 0.075M3cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште : Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL-X20 
Точка име2.0 "Артилериска школка
Големина на цевка2"
Пакување12 / 6
цена 26.88 УСД - 37.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалхартија цевка 
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот