сите категории

Артилерија Шел

2
Кинески добавувачи производство на големо во Кина 1.75 "артилериска школка со пет паузи за Божиќ За Нова ГодинаАртилерија Школка

Кинески добавувачи производство на големо во Кина 1.75 "артилериска школка со пет паузи за Божиќ За Нова ГодинаАртилерија Школка

Тип: Артилериска школка
Број на модел: QL-X1755
Пакување: 8/6
Опис:Пиротехнички професионален приказ на артилериски гранати огномет
Ефекти:шарен божур,далија.кокос,брокатна круна
Име на бренд: огномет ql
GW: 12 кг
CBM / CTN: 0.065cbm 47X33X42CM
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL-X1755
Точка имеАртилериска граната од 1.75 инчи Пет брејк
Големина на цевка1.75 "
Пакување8 / 6
цена 22.8 УСД - 47.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХемиски
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот