сите категории

Артилерија Шел

4
Се продава огномет со висок квалитет 1.5 1.75 2-инчен артилериски школки

Се продава огномет со висок квалитет 1.5 1.75 2-инчен артилериски школки

Тип: Артилериска школка
Број на модел: QL-X1753
Пакување: 12/6
Опис: Се продаваат артилериски огнометни гранати со трикратно истрелување од 1.75 инчи
Ефекти: 6 школки со тројна пауза во пакување ПВЦ. Одлични ефекти и убав бум.
Име на бренд: огномет ql
GW: 16 кг
CBM / CTN: 0.121cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште Шангај/Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL-X1753
Точка имеАртилериска граната од 1.75 инчи Triple Breaks
Големина на цевка1-2/5"*3/5"*16-7/10" (inch)  
Пакување12 / 6
цена 22.8 УСД - 47.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХемиска и хартиена цевка 
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот