сите категории

Артилерија Шел

5
Двојни артилериски гранати за повторно полнење Нов огномет Воздушна пожарна работна кутија за w1.75 "свирка бустер од големо од лиујанг Прилики за сите прилики

Двојни артилериски гранати за повторно полнење Нов огномет Воздушна пожарна работна кутија за w1.75 "свирка бустер од големо од лиујанг Прилики за сите прилики

Тип: Артилериска школка
Број на модел: QL-X1752
Пакување: 12/6
Description:double bomb fireworks shells from china classic products for wholesale
Effects:Silver, Gold, Red, Yellow, Green, Purple  Dalia
Име на бренд: огномет ql
GW: 16 кг
CBM / CTN: 0.048M3cbm
Место на потекло: Лиујанг, Кина (копно)
Детали за пакување: стандарден картон за извоз
Место за прикажување: на отворено
пристаниште: Шангај / Беихаи
Предност: Супер, фабричка директна продажба со висок квалитет и ефтина цена

Испраќам барање
Основни детали
Точка НЕQL-X1752
Точка име1.75" Double Breaks Artillery Shell
Големина на цевка1.75 „
Пакување12 / 6
цена 22.88 УСД - 37.88 УСД / картон 
Класа на опасност1.4G UN0336
детали за пакување Извозното пакување Stardand или прилагодено
материјалХемиски
MOQ100 картони
Време на испорака30-45 дена по приемот на депозитот.
Услови на плаќањеТ / Т, Д / П & Л / Ц
Набавка Ablitiy5000 картон / картони месечно
ПриликаБожиќ, Нова Година, Свадби, забави,  други прослави и сл.
Квалитет:ЦИК ТЕСТ, ISO9001: 2000
Предност

Навремено реагирање, можете да контактирате со нас во секое време 24 часа
- Контролирајте го квалитетот на секој процес од целиот продуктивен процес
- Професионален производител на огномет, имате повеќе од 10 тимови на техничко искуство
- Брз развој на нови производи
- Мала нарачка е прифатена (нормално, минималната нарачка за секој вид е 50 картони), но можеме да разговараме ако имаме големи нарачки заедно.
- Загарантиран квалитет и внимателна услуга по продажбата.
што можеме да направиме за тебе?
1. Ваш сопствен бренд и дизајн на етикета,
2. Вашето посебно барање за ефект,
3. Вашиот превоз до дестинациското пристаниште,
4. Контрола на квалитет на вашата стока,

Испраќам барање
поврзани со производот